Predaj traktorov

Zetor MAJOR CL 80

MAJOR CL 80, HS 80

Traktory ZETOR MAJOR CL 80 a HS 80 sú pokračovateľmi úspešného radu traktorov MAJOR s výkonom do 80 HP. Predstavujú traktor s jednoduchým servisom a vysokou prevádzkovou spoľahlivosťou. Traktory sú osadene osvedčeným štvorválcovým motorom s objemom 2,9 litra. Plne synchronizovaná štvorstupňová prevodovka má trojstupňovú redukciu a reverzáciu. Počet rýchlostí: CL 80: 12/12 , HS 80: 24/12. Model HS 80 je vybavený dvojstupňovým násobičom a reverzáciou pod zaťažením (PowerShuttle). Hydraulika s mechanickou reguláciou sa vyznačuje vysokou zdvihacou silou a plynulou reguláciou spúšťania. Má funkciu hydraulického zámku pri transporte náradia. Prídavný rozvádzač môže byť dvojsekčný alebo jednosekčný.

Zetor PROXIMA GP

Proxima CL

Proxima GP

Proxima HS

Traktory ZETOR Proxima predstavujú strednú výkonovú triedu traktorov vo výkonovom rozsahu 55-86 kW (76-117 HP). Motory od výkonu 70 kW sú vybavené oxidačným katalyzátorom, filtrom DPF a sytémom čistenia emisií SCR a vyhovujú emisnej norme Stage IV. Základný model Proxima CL obsahuje mechanickú reverzačnú prevodovkou. Model Proxima GP je vybavený mechanickou reverzačnou prevodovkou a dvojstupňovým násobičom. Najvyšší model Proxima HS disponuje mechanickou štvorstupňovou prevodovkou s automatickým trojstupňovým násobičom a hydraulickou dvojspojkou (Power shuttle) s možnosťou reverzácie pod zaťažením.

Zetor FORTERRA CL

Forterra CL

Traktor ZETOR Forterra – výkonnejší model radu Zetor ponúka štvorvalcové motory s výkonmi od 70 do 100 kW (96-136 HP),
ktoré spĺňajú emisné normy Stage IV. Model CL je vybavený klasickou štvorstupňovou prevodovkou s trojstupňovým násobičom a redukčnou prevodovkou. Reverzácia je mechanická, synchronizovaná. Elektrohydraulika Bosch s Hitch Tronic je elektronicky ovládaná.
Traktory môžu byť vybavené predným trojbodovým závesom a predným vývodovým hriadeľom Zuidberg.

Zetor FORTERRA HSX

Forterra HSX

Rad traktorov ZETOR Forterra HSX používa rovnaké typy motorov ako model CL – štvorvalcové motory s výkonmi od 70 do 100 kW (96-136 HP) Stage IV. Päťstupňová prevodovka s trojstupňovým automatickým násobičom a redukčnou prevodovkou ponúka 30 prevodových stupňov dopredu a späť. Reverzácia Power shuttle umožňuje reverzáciu pod zaťažením až do rýchlosti 10 km/hod. Výkonnejšia elektrohydraulika Bosch s HitchTronic disponuje zdvihacou silou až 85 kN.

Zetor FORTERRA HD

Forterra HD

Rad traktorov ZETOR Forterra HD je vybavený úspornými štvorvalcovými 16V motormi Zetor s výkonovým rozpätím od 93 do 108 kW (127-147 HP), ktoré sa vyznačujú nízkou mernou spotrebou paliva, optimalizovaným priebehom točivého momentu a šetrnosťou k životnému prostrediu (Stage IV). Traktor má zosilnenú skriňu rozvodovky a rozšírenú zadnú nápravu, vďaka čomu je stabilnejší a znesie väčšie zaťaženie na trojbodovom závese. Predná náprava má 100% uzávierku diferenciálu a je odpružená, čo spolu s odpruženou kabínou zvyšuje jazdný komfort. Traktor je vybavený trojbodovým závesom kategórie III a úvraťovou automatikou.

Zetor Crystal 160

Crystal 150/160

Zetor Crystal – najvýkonnejší rad traktorov Zetor sa vyznačuje jednoduchou obsluhou, vysokým výkonom a nízkymi nákladmi na prevádzku a údržbu. Priestorná klimatizovaná kabína poskytuje obsluhe dostatočný komfort s nízkou úrovňou hluku. Šesťvalcové 24 ventilové motory s výkonom 110 kW a 126 kW (144/163 HP), tridsať stupňová prevodovka s PowerShuttle a výkonná hydraulika so systémom riadenia Hitchtronic umožňujú agregáciu traktora so širokým spektrom prípojných náradí a strojov. Robustná konštrukcia a kvalitné materiály dovoľujú nasadenie traktora do najťažších podmienok.

Čelný nakladač ZX4.1P

Čelné nakladače ZL a ZX

Produktivitu a využitie traktorov Zetor zvýšuje agregácia s čelnými nakladačmi Zetor system typových radov ZL a ZX (Alo AB).
Typový rad ZL sa vyznačuje jednoduchou konštrukciou, spoľahlivosťou a snadnou obsluhou. Nakladač ZL je možné vybaviť III. funkciu na ovládanie náradia.
Nakladače ZX majú robustnejšiu konštrukciu, môžu byť vybavené hydraulickou sadou (LCS) s elektronickým joystickom. Nakladače ZX môžu využívať III. a IV. funkciu na ovládanie náradia.
Voliteľnou výbavou nakladačov ZL a ZX je paralelogram, tlmič rázov a sytém rýchlospojok multi-lock, ktorý zjednodušuje pripojenie/odpojenie nakladača a traktora. K nakladačom je dodávaný široký sortiment prípojného náradia.