Predaj traktorov

Zetor HORTUS CL 65

UTILIX HT 45, HT 55

HORTUS CL 65, HS 65

Portfólio traktorov Zetor bolo doplnené o modely UTILIX a HORTUS vo výkonovom rozsahu 42-67 HP (31-50 kW) vhodné pre nasadenie v komunálnych službách, záhradníctvach a malých farmách. Tieto traktory sa vyznačujú jednoduchou konštrukciu a nenáročnou údržbou. Traktory sú vybavené hydraulikou s trojbodovým závesom (Utilix – kat. I, Hortus – kat. II), klimatizáciu a joystickom na ovládanie čelného nakladača.

Zetor MAJOR CL 80

MAJOR CL 80, HS 80

Traktory ZETOR MAJOR CL 80 a HS 80 sú pokračovateľmi úspešného radu traktorov MAJOR s výkonom do 80 HP. Predstavujú traktor s jednoduchým servisom a vysokou prevádzkovou spoľahlivosťou. Traktory sú osadene osvedčeným štvorválcovým motorom s objemom 2,9 litra. Plne synchronizovaná štvorstupňová prevodovka má trojstupňovú redukciu a reverzáciu. Počet rýchlostí: CL 80: 12/12 , HS 80: 24/12. Model HS 80 je vybavený dvojstupňovým násobičom a reverzáciou pod zaťažením (PowerShuttle). Hydraulika s mechanickou reguláciou sa vyznačuje vysokou zdvihacou silou a plynulou reguláciou spúšťania. Má funkciu hydraulického zámku pri transporte náradia. Prídavný rozvádzač môže byť dvojsekčný alebo jednosekčný.

Zetor PROXIMA CL - stage IV

Proxima CL

Proxima HS

Traktory ZETOR Proxima predstavujú strednú výkonovú triedu traktorov vo výkonovom rozsahu 55-86 kW (76-117 HP). Motory od výkonu 70 kW sú vybavené oxidačným katalyzátorom, filtrom DPF a sytémom čistenia emisií SCR a vyhovujú emisnej norme Stage IV. Základný model Proxima CL obsahuje mechanickú reverzačnú prevodovkou. Vyšší model Proxima HS disponuje mechanickou štvorstupňovou prevodovkou s automatickým trojstupňovým násobičom a hydraulickou dvojspojkou (Power shuttle) s možnosťou reverzácie pod zaťažením. Traktory Proxima sa dodávajú aj v prevedení Stage IIIB kategória T2.

Zetor FORTERRA CL

Forterra CL

Traktor ZETOR Forterra – výkonnejší model radu Zetor ponúka štvorvalcové motory s výkonmi od 70 do 100 kW (96-136 HP),
ktoré spĺňajú emisné normy Stage IV. Model CL je vybavený klasickou štvorstupňovou prevodovkou s trojstupňovým násobičom a redukčnou prevodovkou. Reverzácia je mechanická, synchronizovaná. Elektrohydraulika Bosch s Hitch Tronic je elektronicky ovládaná.
Traktory môžu byť vybavené predným trojbodovým závesom a predným vývodovým hriadeľom Zuidberg.

Zetor FORTERRA HSX

Forterra HSX

Rad traktorov ZETOR Forterra HSX používa rovnaké typy motorov ako model CL – štvorvalcové motory s výkonmi od 70 do 100 kW (96-136 HP) Stage IV. Päťstupňová prevodovka s trojstupňovým automatickým násobičom a redukčnou prevodovkou ponúka 30 prevodových stupňov dopredu a späť. Reverzácia Power shuttle umožňuje reverzáciu pod zaťažením až do rýchlosti 10 km/hod. Výkonnejšia elektrohydraulika Bosch s HitchTronic disponuje zdvihacou silou až 85 kN.

Zetor FORTERRA HD

Forterra HD

Rad traktorov ZETOR Forterra HD je vybavený úspornými štvorvalcovými 16V motormi Zetor s výkonovým rozpätím od 93 do 108 kW (127-147 HP), ktoré sa vyznačujú nízkou mernou spotrebou paliva, optimalizovaným priebehom točivého momentu a šetrnosťou k životnému prostrediu (Stage IV). Traktor má zosilnenú skriňu rozvodovky a rozšírenú zadnú nápravu, vďaka čomu je stabilnejší a znesie väčšie zaťaženie na trojbodovom závese. Predná náprava má 100% uzávierku diferenciálu a je odpružená, čo spolu s odpruženou kabínou zvyšuje jazdný komfort. Traktor je vybavený trojbodovým závesom kategórie III a úvraťovou automatikou. Prehľadný multifunkčný panel po pravej ruke vodiča zjednodušuje ovládanie úvraťovej automatiky a hydrauliky.

Zetor Crystal

Crystal 150/170

Zetor Crystal – najvýkonnejší rad traktorov Zetor sa vyznačuje jednoduchou obsluhou, vysokým výkonom a nízkymi nákladmi na prevádzku a údržbu. Priestorná klimatizovaná kabína poskytuje obsluhe dostatočný komfort s nízkou úrovňou hluku. Šesťvalcové 24 ventilové motory s výkonom 110 kW a 126 kW (150/171 HP), tridsať stupňová prevodovka s PowerShuttle a výkonná hydraulika so systémom riadenia Hitchtronic umožňujú agregáciu traktora so širokým spektrom prípojných náradí a strojov. Odpružená predná náprava a odpružená kabína zvyšujú jazdný komfort. Robustná konštrukcia a kvalitné materiály dovoľujú nasadenie traktora do najťažších podmienok.

Čelný nakladač ZQ 5s

Čelné nakladače ZL a ZQ

Produktivitu a využitie traktorov Zetor zvýšuje agregácia s čelnými nakladačmi Zetor system typových radov ZL a ZQ (Alo AB).
Typový rad ZL sa vyznačuje jednoduchou konštrukciou, spoľahlivosťou a snadnou obsluhou. Nakladač ZL je možné vybaviť III. funkciu na ovládanie náradia.
Nakladače ZQ majú robustnejšiu konštrukciu, štandardne sú vybavené paralelogramom, môžu byť ovládané hydraulickou sadou (LCS) s elektronickým joystickom. Nakladače ZQ môžu využívať III. a IV. funkciu na ovládanie náradia.
Voliteľnou výbavou nakladačov ZL a ZQ je tlmič rázov a sytém rýchlospojok multi-lock, ktorý zjednodušuje pripojenie/odpojenie nakladača a traktora. K nakladačom je dodávaný široký sortiment prípojného náradia.