Predaj náhradných dielov

Náhradné diely na traktory

V oblasti náhradných dielov sa orientujeme predovšetkým na predaj náhradných dielov na traktory Zetor UR-I (starý Major) a UR-III (Zetor Proxima a Forterra); v našej ponuke pribúdajú aj položky na nový Major 80.

Samozrejmosťou je zabezpečovanie dostupných náhradných dielov na traktory radu UR-II a UR-IV z bývalej produkcie ZŤS Martin. Okrem náhradných dielov na poľnohospodárske traktory disponujeme náhradnými dielmi na univerzálne nakladače UNC 060/061, Locust 750 a lesné kĺbové ťahače LKT.

Sklad náhradných dielov

Predaj náhradných dielov realizujeme jednak formou priameho predaja v maloobchodnej predajni na Kollárovej ulici č.79 v Martine (mapa), ale zameriavame sa aj na zásielkový predaj a rozvoz tovaru po celom území Slovenska.

Zásielkový predaj sa využíva najmä pri menších zásielkach, kedy môže byť tovar objednaný do 14.00 hod. doručený kuriérskou službou nasledujúci pracovný deň, alebo poštou (2 až 3 dni po dni podania).
Pre väčšie zásielky sa nám osvedčil rozvoz tovaru vlastnými vozidlami. Rozvoz vykonávame podľa harmonogramu pre jednotlivé trasy. Najnovšou formou predaja náhradných dielov je internetový obchod, ktorý sme uviedli do prevádzky v októbri 2009.