O nás

Firma Marko MT,s.r.o. - Kollárova79,Martin

Marko MT, s.r.o. – autorizovaný predajca traktorov Zetor v Slovenskej republike.

Realizujeme predaj, záručný a pozáručný servis traktorov Zetor.
Našou hlavnou činnosťou je predaj a distribúcia náhradných dielov na poľnohospodárske traktory Zetor a ZTS radu UR-I až UR-IV, ďalej náhradné diely na nakladače UNC a LOCUST a na lesné kĺbové ťahače LKT. V roku 2012 bol sortiment náhradných dielov rozšírený o alternátory, štartéry a náhradné diely MAGNETON.

Disponujeme vlastným skladom náhradných dielov a prevádzkovou budovou, ktoré sa nachádzajú v areáli na Kollárovej ulici č. 79 v Martine. Sklad náhradných dielov je dimenzovaný na cca 11 tis. sortimentných položiek, skladovacie plochy o celkovej veľkosti 1680 m2. Celkový objem zásob náhradných dielov sa pohybuje okolo 1,2 mil. EUR. Prevádzku firmy zabezpečuje 18 pracovníkov, ktorí Vás radi privítajú v prevádzkových priestoroch, odborne a kvalitne vybavia Vaše požiadavky.

Okrem priameho predaja náhradných dielov v našej maloobchodnej predajni zabezpečujeme zásielkový predaj ND v rámci celej Slovenskej republiky a predaj cez internetový obchod. Kvalita dodávok náhradných dielov a spokojnosť zákazníkov je hlavným kritériom našej práce. Preto starostlivo vyberáme svojich dodávateľov a neustále sa venujeme kvalite dodávaných náhradných dielov.

Kliknutím zväčšíte náhľad.

Areál firmy Marko MT Administratívna budova Sklad náhradných dielov Malobchodná predajňa ND